Confirmed users
74
edits
| Line 69: | Line 69: | ||
| nhirata | | nhirata | ||
| {{bug|769369}}, {{bug|769380}} | | {{bug|769369}}, {{bug|769380}} | ||
|- | |||
| [http://www.gsmarena.com/samsung_s5690_galaxy_xcover-4091.php Samsung Galaxy XCOVER (GT-S5690)] | |||
| Android 2.3.6 | |||
| 800MHZ | |||
| 512MB | |||
| 320x480 | |||
| FAIL | |||
| KAMI | |||
| {{bug|778635}}, {{bug|778633}} | |||
|} | |} | ||