Confirmed users
7,000
edits
| Line 127: | Line 127: | ||
| ioana.chiorean | | ioana.chiorean | ||
| | | | ||
| parse error at downloaded packages - build - due to Android version | |||
|- | |||
| [http://www.gsmarena.com/htc_aria-3392.php HTC Aria] | |||
| Android 2.1 update 1 | |||
| 600MHZ | |||
| 512MB | |||
| 320 x 480 | |||
| FAIL | |||
| ioana.chiorean | |||
| FAIL | |||
| parse error at downloaded packages - build - due to Android version | | parse error at downloaded packages - build - due to Android version | ||
|} | |} | ||