Confirmed users
6,361
edits
| Line 153: | Line 153: | ||
| 800MHZ Arm 11 | | 800MHZ Arm 11 | ||
| 150MB | | 150MB | ||
| 320x480 | |||
| To Be Tested | |||
| MV QA | |||
| n/a | |||
| n/a | |||
|- | |||
| [http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-3724.php Samsung Galaxy Ace] | |||
| Android 2.3.6 | |||
| 800MHZ Arm 11 | |||
| 150MB | |||
| 320x480 | |||
| To Be Tested | |||
| MV QA | |||
| n/a | |||
| n/a | |||
|- | |||
| [http://www.gsmarena.com/lg_optimus_net_dual-4309.php LG Optimus Net Dual] | |||
| Android 2.3.6 | |||
| 800MHZ Arm 6 | |||
| 512Mb | |||
| 320x480 | |||
| To Be Tested | |||
| MV QA | |||
| n/a | |||
| n/a | |||
|- | |||
| [http://www.gsmarena.com/samsung_r720_admire-4269.php Samsung R720 Admire] | |||
| Android 2.3.3 | |||
| 800MHZ Arm 6 | |||
| ?? | |||
| 320x480 | | 320x480 | ||
| To Be Tested | | To Be Tested | ||