Security/Archived/TeamEmbedding: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 28: Line 28:
| Mobile||David Chan
| Mobile||David Chan
|-
|-
| Sync ||David Chan & Yvan Boily
| Sync ||Simon Bennetts
|-
|-
| Services||David Chan & Yvan Boily
| Services||Simon Bennetts
|-
| Social - Pancake||Mark Goodwin
|-
|-
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Firefox'''
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Firefox'''
Line 75: Line 73:
| BrowserID||Yvan Boily
| BrowserID||Yvan Boily
|-
|-
| Identity Services||David Chan
| Identity Services||Yvan Boily
|-
|-
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Large Web Projects'''
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Large Web Projects'''
Confirmed users
180

edits

Navigation menu