2
edits
| Line 41: | Line 41: | ||
| Toolkit/Browser Owner | | Toolkit/Browser Owner | ||
| YES; Level 1 L10n (Add link to bug) | | YES; Level 1 L10n (Add link to bug) | ||
| YES (Add link to bug)|- | | YES (Add link to bug) | ||
|- | |||
| row 2, cell 1 | | row 2, cell 1 | ||
| row 2, cell 2 | | row 2, cell 2 | ||
edits