L10n:Teams:min: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 41: Line 41:
| Toolkit/Browser Owner
| Toolkit/Browser Owner
| YES; Level 1 L10n (Add link to bug)
| YES; Level 1 L10n (Add link to bug)
| YES (Add link to bug)|-
| YES (Add link to bug)
|-
| row 2, cell 1
| row 2, cell 1
| row 2, cell 2
| row 2, cell 2
2

edits

Navigation menu