Confirmed users
313
edits
No edit summary |
m (Added myself to list) |
||
| Line 224: | Line 224: | ||
|} | |} | ||
{| class="standard-table" | |||
|- | |||
| class="header" colspan="4" | Dan Minor | |||
|- | |||
| colspan="4" | Mobile automation developer. | |||
|- | |||
| bgcolor="#E7E7E7" | Contact: dminor (IRC) || bgcolor="#E7E7E7"|[http://github.com/dminor Github] || bgcolor="#E7E7E7" | Email: dminor at mozilla dot com || bgcolor="#E7E7E7" |[https://mozillians.org/dminor Mozillians Entry] | |||
|} | |||
== Past Members == | == Past Members == | ||