Blocklisting/Blocked Graphics Drivers: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 298: Line 298:
| Crashes
| Crashes
| {{bug|847837}}
| {{bug|847837}}
|-
| 4.0
| Samsung SGH-I717, SGH-I727, SGH-T989
| -
| Firefox 23
| Crashes
| {{bug|845729}}
|-
|-
| 4.1
| 4.1
Confirmed users
465

edits

Navigation menu