Confirmed users
58
edits
Jstevensen (talk | contribs) |
Jstevensen (talk | contribs) |
||
| Line 93: | Line 93: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"| | | align="center" style="background:#f0f0f0;"| | ||
|- | |- | ||
| Infrastructure Systems || Michael Henry | | Infrastructure Systems & SRE || Michael Henry | ||
|- | |||
| Release Engineering || Joe Stevensen | |||
|- | |- | ||
| Network Operations || Michal Purzynski | | Network Operations || Michal Purzynski | ||
|- | |- | ||
| | | Mozilla Foundation || Michal Purzynski | ||
|- | |- | ||
| Release Engineering || Joe Stevensen | |||
|- | |||
| Service Operations || Guillaume Destuynder | | Service Operations || Guillaume Destuynder | ||
|- | |- | ||
| | | Web Operations || Julien Vehent | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||