canmove, Confirmed users
7,088
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 118: | Line 118: | ||
| [https://mozillians.org/stacy Stacy Martin] and [https://mozillians.org/genetizen Alex Fowler] | | [https://mozillians.org/stacy Stacy Martin] and [https://mozillians.org/genetizen Alex Fowler] | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
| Product Management | |||
| [https://mozillians.org/lshapiro/ Larissa Shapiro] | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||