canmove, Confirmed users
2,850
edits
ChrisCooper (talk | contribs) |
ChrisCooper (talk | contribs) |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
= For Interns = | = For Interns = | ||
2014 Interns | == 2014 Interns (* == returning) == | ||
{| | |||
| '''Name''' | |||
| '''Mentor (legal)''' | |||
| '''Mentor (actual)''' | |||
| '''Start date''' | |||
| '''End date''' | |||
|- | |||
| Ian Connolly | |||
| Hal | |||
| Hal | |||
| 05/26/2014 | |||
| 08/15/2014 | |||
|- | |||
| Anhad Jai Singh | |||
| Hal | |||
| Hal | |||
| 05/12/2014 | |||
| 08/01/2014 | |||
|- | |||
| Mihai Tabara * | |||
| Hal | |||
| Armen | |||
| 08/11/2014 | |||
| 11/11/2014 | |||
|- | |||
| Jason Yeo * | |||
| Hal | |||
| John Hopkins | |||
| 08/25/2014 | |||
| 12/13/2014 | |||
|- | |||
| John Zeller * | |||
| Hal | |||
| Kim Moir | |||
| 06/16/2014 | |||
| 09/19/2014 | |||
|} | |||
2013 Interns | == 2013 Interns == | ||
* Mihai Tabara | * Mihai Tabara | ||
* Jason Yeo | * Jason Yeo | ||