Confirmed users
34
edits
WikiSupport (talk | contribs) (verified) |
(→Events) |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
|Mozilla Germany Meetup | |Mozilla Germany Meetup | ||
|Berlin, Germany | |Berlin, Germany | ||
|- | |||
|March 2013 | |||
|Barcamp Salzburg March 2013 | |||
|Salzburg, Austria | |||
|- | |- | ||
|October 2013 | |October 2013 | ||
|Mozilla Summit | |Mozilla Summit | ||
|Brussels, Belgium | |Brussels, Belgium | ||
|- | |||
|February 2014 | |||
|German-speaking Community Meeting 2014 | |||
|Berlin, Germany | |||
|- | |||
|March 2014 | |||
|Firefox OS Workshop at Barcamp Salzburg | |||
|Salzburg, Austria | |||
|} | |} | ||