43
edits
Kristinbaird (talk | contribs) |
Kristinbaird (talk | contribs) (→Agenda) |
||
| Line 123: | Line 123: | ||
| Ballroom 1 | | Ballroom 1 | ||
| Mozilla Dinner | | Mozilla Dinner | ||
|- | |||
|| Sunday, 22 June | |||
| 07:30 - 9:00 | |||
| Breakfast | |||
| Lounge | |||
|- | |- | ||
| Sunday, 22 June | | Sunday, 22 June | ||
edits