Releases/Firefox 3.0.1: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
Line 31: Line 31:
| <font color="green">completed</font>
| <font color="green">completed</font>
|-
|-
| qa begins
| qa tests builds
| July 3rd
| July 3rd
| <font color="green">completed</font>
|-
| qa tests staging websites
| July 9th
| <font color="grey">in progress</font>
| <font color="grey">in progress</font>
|-
|-
Confirmed users
6,361

edits

Navigation menu