Releases/Firefox 3.0.1: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
Line 36: Line 36:
|-
|-
| qa tests staging websites
| qa tests staging websites
| July 9th
| <font color="green">completed</font>
|-
| qa signs off beta tests
| July 9th
| July 9th
| <font color="green">completed</font>
| <font color="green">completed</font>
Confirmed users
6,361

edits

Navigation menu