475
edits
(adding James) |
|||
| Line 138: | Line 138: | ||
| Mozilla Portland | | Mozilla Portland | ||
| Senior Software Engineer | | Senior Software Engineer | ||
|- | |||
| James Keller | |||
| Nick Nguyen | |||
| Mozilla Portland | |||
| Mozilla Portland | |||
| Senior Director, Firefox UX | |||
|-} | |-} | ||
edits