WeeklyUpdates/2019-04-01: Difference between revisions

adding James
(adding James)
Line 138: Line 138:
| Mozilla Portland
| Mozilla Portland
| Senior Software Engineer
| Senior Software Engineer
|-
| James Keller
| Nick Nguyen
| Mozilla Portland
| Mozilla Portland
| Senior Director, Firefox UX
|-}
|-}


475

edits