Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
(Added ET weekly update presenter) |
m (→Speakers) |
||
| Line 140: | Line 140: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#January_6th.2C_2020 ET update] | | [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#January_6th.2C_2020 ET update] | ||
|- | |||
| Asa Dotzler | |||
| Team Firefox | |||
| Firefox Weekly Update | |||
| MTV | |||
| no | |||
| n/a | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2020-01-06 2020-01-06 Update] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||