20
edits
No edit summary |
|||
| Line 143: | Line 143: | ||
| San Francisco | | San Francisco | ||
| Research | | Research | ||
|- | |||
| Gabriel Luong | |||
| Nick Fitzgerald | |||
| Mountain View | |||
| San Francisco | |||
| Dev tools | |||
|- | |||
| Bernardo Rittmeyer | |||
| Matt Noorenberghe | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| FFX | |||
|- | |||
| Francesco Polizzi | |||
| Christopher More | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Growth Hacker | |||
|- | |||
| Julian Hector | |||
| Guillaume Destuynder | |||
| Mountain View | |||
| San Francisco | |||
| FFX OS (Security) | |||
|- | |||
| Edouard Oger | |||
| Chris Karlof/Zach Carter | |||
| Mountain View | |||
| San Francisco | |||
| FFX Accounts | |||
|- | |||
| Peter Elmers | |||
| Erik Rose | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| DXR Eng. | |||
|- | |||
| Miles Crabill | |||
| Wesley Dawson | |||
| Mountain View | |||
| Mountain View | |||
| Cloud Services | |||
|- | |||
| Spenser Bauman | |||
| Shu | |||
| Mountain View | |||
| San Francisco | |||
| Research | |||
|- | |||
| Kyle Zentner | |||
| Seth Fowler | |||
| Mountain View | |||
| San Francisco | |||
| Platform: Layout | |||
|- | |||
| Karim Benhmida | |||
| Chenxia Liu | |||
| Mountain View | |||
| San Francisco | |||
| FF Mobile | |||
|- | |- | ||
edits