Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
m (→Speakers) |
|||
| Line 197: | Line 197: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://drive.google.com/open?id=1wEPlVKRslH58Uwx1YRWJSyQvh_ZeOtTN Video] | | [https://drive.google.com/open?id=1wEPlVKRslH58Uwx1YRWJSyQvh_ZeOtTN Video] | ||
|- | |||
| Asa Dotzler | |||
| Firefox | |||
| Weekly Firefox Browser Update | |||
| MTV | |||
| no | |||
| n/a | |||
| https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-05-13 2019-05-13] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||