WeeklyUpdates/2019-05-13: Difference between revisions

m
Line 197: Line 197:
| n/a
| n/a
| [https://drive.google.com/open?id=1wEPlVKRslH58Uwx1YRWJSyQvh_ZeOtTN Video]
| [https://drive.google.com/open?id=1wEPlVKRslH58Uwx1YRWJSyQvh_ZeOtTN Video]
|-
| Asa Dotzler
| Firefox
| Weekly Firefox Browser Update
| MTV
| no
| n/a
| https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-05-13 2019-05-13]
|-
|-
|}
|}
Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974

edits