2
edits
m (Update link to AWSY) |
(add are we fenix yet) |
||
| Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| Are we Fission yet? || https://arewefissionyet.com/ || Fission rollout status || Brian Grinstead | | Are we Fission yet? || https://arewefissionyet.com/ || Fission rollout status || Brian Grinstead | ||
|- | |||
| Are we Fenix yet? || https://arewefenixyet.com/ || Fenix release status || ?? | |||
|} | |} | ||
edits