Identity: Difference between revisions

102 bytes added ,  14 October 2013
No edit summary
Line 78: Line 78:
|November 28-29, 2013
|November 28-29, 2013
|Manila, Philippines
|Manila, Philippines
|François Marier
|-
|[http://paris.apidays.io/2013/ APIdays]
|TBC
|December 4-5, 2013
|Paris, France
|François Marier
|François Marier
|}
|}
Confirmed users
908

edits