Confirmed users
908
edits
No edit summary |
(→Identity Speaks: Upcoming Conference Schedule: add APIdays talk) |
||
| Line 78: | Line 78: | ||
|November 28-29, 2013 | |November 28-29, 2013 | ||
|Manila, Philippines | |Manila, Philippines | ||
|François Marier | |||
|- | |||
|[http://paris.apidays.io/2013/ APIdays] | |||
|TBC | |||
|December 4-5, 2013 | |||
|Paris, France | |||
|François Marier | |François Marier | ||
|} | |} | ||