Confirmed users
924
edits
| Line 211: | Line 211: | ||
| style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Search_Experiment_.5Bzh-TW.5D| Here]] | | style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Search_Experiment_.5Bzh-TW.5D| Here]] | ||
| style="background:#9D9; text-align:center;" | '''Completed''' | | style="background:#9D9; text-align:center;" | '''Completed''' | ||
|- | |||
| Multi-process Firefox A/B test | |||
| style="text-align:center;" | 20-Sep-2015 | |||
| style="text-align:center;" | 01-Nov-2015 | |||
| style="text-align:center;" | 10.0 days | |||
| style="text-align:center;" | aurora | |||
| style="text-align:center;" | N/A | |||
| style="text-align:center;" | 100% | |||
| style="text-align:center;" | [[QA/Telemetry/TelemetryTestCases#Search_Experiment_.5Bzh-TW.5D| Here]] | |||
| style="background:#9D9; text-align:center;" | '''In Progress''' | |||
|} | |} | ||