Confirmed users
130
edits
(→Broken: removed lightbeam according to https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1053007#c14) |
Wmccloskey (talk | contribs) (adblock working) |
||
| Line 62: | Line 62: | ||
! Coordinator | ! Coordinator | ||
! Notes | ! Notes | ||
|- | |- | ||
| Adblock Plus Pop-up Addon | | Adblock Plus Pop-up Addon | ||
| Line 132: | Line 127: | ||
| Tracy | | Tracy | ||
| | | | ||
| Adblock Plus | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=930787#c34 Bug 930787] | |||
| Tracy | |||
| | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| CCK2 (Mike Kaply?) | | CCK2 (Mike Kaply?) | ||