Electrolysis/Addons: Difference between revisions

adblock working
(→‎Broken: removed lightbeam according to https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1053007#c14)
(adblock working)
Line 62: Line 62:
! Coordinator
! Coordinator
! Notes
! Notes
|-
| Adblock Plus
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=930787#c34 Bug 930787]
| Tracy
|
|-
|-
| Adblock Plus Pop-up Addon
| Adblock Plus Pop-up Addon
Line 132: Line 127:
| Tracy
| Tracy
|
|
| Adblock Plus
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=930787#c34 Bug 930787]
| Tracy
|
|-
|-
|-
| CCK2 (Mike Kaply?)
| CCK2 (Mike Kaply?)
Confirmed users
130

edits