Confirmed users
281
edits
(Added FOSDEM 2017 presentation) |
|||
| Line 99: | Line 99: | ||
| | | | ||
| https://medium.com/mind-share/mozillas-2016-legal-filings-2a435da66081#.l7ofbg11t | | https://medium.com/mind-share/mozillas-2016-legal-filings-2a435da66081#.l7ofbg11t | ||
|- | |||
| [https://mozillians.org/es/u/FrancJP/ Francisco Picolini] | |||
| Community Events Coordinator | |||
| FOSDEM 2017 | |||
| Madrid - Remote | |||
| Yes | |||
| [https://docs.google.com/a/mozilla.com/presentation/d/1RbbkDTAxx0F0P8XO7Fphc2WEQve1w6qenfYLmEL476U/edit?usp=sharing Slides] | |||
| Recorded talks will be soon uploaded to AirMo (FOSDEM 17 channel) | |||
|} | |} | ||