Websites/Mozilla.org/Archive/Doc migration: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 60: Line 60:
| 529
| 529
| 628
| 628
|-
| http://www.mozilla.org/projects/netlib/
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=501174 bug 501174]
| 426
| 493
|-
|-
| http://www.mozilla.org/performance/
| http://www.mozilla.org/performance/
Line 75: Line 80:
| 98
| 98
| 112
| 112
|-
| http://www.mozilla.org/projects/netlib/
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=501174 bug 501174]
| 426
| 493
|}
|}
canmove, Confirmed users
7,088

edits