350
edits
mNo edit summary |
|||
| Line 15: | Line 15: | ||
| style="background: rgb(239, 239, 239) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;" | '''Scheduled Release Date''' | | style="background: rgb(239, 239, 239) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;" | '''Scheduled Release Date''' | ||
| style="background: rgb(239, 239, 239) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;" | '''Links''' | | style="background: rgb(239, 239, 239) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;" | '''Links''' | ||
|- | |- | ||
| [[Releases/Firefox 3.6.4|Firefox 3.6.4]] | | [[Releases/Firefox 3.6.4|Firefox 3.6.4]] | ||
| Line 39: | Line 31: | ||
| TBD, tied to FF 3.5.10 | | TBD, tied to FF 3.5.10 | ||
| [[SeaMonkey:Release_Process:2.0.5|Build]] | | [[SeaMonkey:Release_Process:2.0.5|Build]] | ||
|- | |||
| [[Labs/Weave/Roadmap/1.3|Firefox Sync 1.3]] | |||
| TBD | |||
| [http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/labs/weave/development/1.3.x Build], [http://wiki.mozilla.org/QA/Weave_Test_Plan/1.3 QA] | |||
|- | |- | ||
| [[Mobile/Fennec/Fennec1.1|Fennec 1.1 (Maemo)]] | | [[Mobile/Fennec/Fennec1.1|Fennec 1.1 (Maemo)]] | ||
| Line 48: | Line 44: | ||
| [[Releases/Fennec 2.0b1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 2.0b1/Test Plan|QA]] | | [[Releases/Fennec 2.0b1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 2.0b1/Test Plan|QA]] | ||
|- | |- | ||
| [[Mobile/Fennec/Fennec2.0rc1|Fennec 2.0 | | [[Mobile/Fennec/Fennec2.0rc1|Fennec 2.0 RC1]] | ||
| October (tentative) | | October (tentative) | ||
| [[Releases/Fennec 2.0rc1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 2.0rc1/Test Plan|QA]] | | [[Releases/Fennec 2.0rc1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 2.0rc1/Test Plan|QA]] | ||
| Line 56: | Line 52: | ||
| [[Releases/Firefox 4.0b1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 4.0b1/Test Plan|QA]] | | [[Releases/Firefox 4.0b1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 4.0b1/Test Plan|QA]] | ||
|- | |- | ||
| [[Releases/Firefox 4.0rc1|Firefox 4.0 | | [[Releases/Firefox 4.0rc1|Firefox 4.0 RC1]] | ||
| October (tentative) | | October (tentative) | ||
| [[Releases/Firefox 4.0rc1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 4.0rc1/Test Plan|QA]] | | [[Releases/Firefox 4.0rc1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 4.0rc1/Test Plan|QA]] | ||
| Line 66: | Line 62: | ||
| style="background:#efefef" | '''Release Date''' | | style="background:#efefef" | '''Release Date''' | ||
| style="background:#efefef" | '''Links''' | | style="background:#efefef" | '''Links''' | ||
|- | |||
| [[Releases/Thunderbird 3.1rc1|Thunderbird 3.1 RC1]] | |||
| May 27 | |||
| [[Releases/Thunderbird 3.1rc1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Thunderbird 3.1rc1/Test Plan|QA]] | |||
|- | |- | ||
| Firefox 3.7a4webm | | Firefox 3.7a4webm | ||
edits