34
edits
m (seamonkey 2.0.8, firefox 3.5.13 and 3.6.10 released.) |
|||
| Line 19: | Line 19: | ||
| September (tentative) | | September (tentative) | ||
| [[Releases/Fennec 2.0b1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 2.0b1/Test Plan|QA]] | | [[Releases/Fennec 2.0b1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 2.0b1/Test Plan|QA]] | ||
|- | |- | ||
| [[Releases/Thunderbird_3.1.4|Thunderbird 3.1.4]] | | [[Releases/Thunderbird_3.1.4|Thunderbird 3.1.4]] | ||
| Line 74: | Line 66: | ||
| style="background:#efefef" | '''Release Date''' | | style="background:#efefef" | '''Release Date''' | ||
| style="background:#efefef" | '''Links''' | | style="background:#efefef" | '''Links''' | ||
|- | |||
| [[SeaMonkey:Releases:2.0.7|SeaMonkey 2.0.8]] | |||
| September 15, 2010 | |||
| [[SeaMonkey:Release_Process:2.0.8|Build]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox_3.6.10|Firefox 3.6.10]] | |||
| September 15, 2010 | |||
| [[Releases/Firefox_3.6.10/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox_3.6.10/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox_3.5.13|Firefox 3.5.13]] | |||
| September 15, 2010 | |||
| [[Releases/Firefox_3.5.13/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox_3.5.13/Test Plan|QA]] | |||
|- | |- | ||
| [[Releases/Firefox 4.0b6|Firefox 4.0 Beta 6]] | | [[Releases/Firefox 4.0b6|Firefox 4.0 Beta 6]] | ||
edits