canmove, Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
3,628
edits
m (seamonkey 2.0.8, firefox 3.5.13 and 3.6.10 released.) |
No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| September (tentative) | | September (tentative) | ||
| [[Releases/Fennec 2.0b1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 2.0b1/Test Plan|QA]] | | [[Releases/Fennec 2.0b1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 2.0b1/Test Plan|QA]] | ||
|- | |- | ||
| [[Releases/Firefox 4.0b7|Firefox 4.0 Beta 7]] | | [[Releases/Firefox 4.0b7|Firefox 4.0 Beta 7]] | ||
| Line 66: | Line 58: | ||
| style="background:#efefef" | '''Release Date''' | | style="background:#efefef" | '''Release Date''' | ||
| style="background:#efefef" | '''Links''' | | style="background:#efefef" | '''Links''' | ||
|- | |||
| [[Releases/Thunderbird_3.1.4|Thunderbird 3.1.4]] | |||
| September 16 | |||
| [[Releases/Thunderbird_3.1.4/BuildNotes|Build]], [[Releases/Thunderbird_3.1.4/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Thunderbird_3.0.8|Thunderbird 3.0.8]] | |||
| September 16 | |||
| [[Releases/Thunderbird_3.0.8/BuildNotes|Build]], [[Releases/Thunderbird_3.0.8/Test Plan|QA]] | |||
|- | |- | ||
| [[SeaMonkey:Releases:2.0.7|SeaMonkey 2.0.8]] | | [[SeaMonkey:Releases:2.0.7|SeaMonkey 2.0.8]] | ||