Labs/Jetpack/SDK/0.11: Difference between revisions

 
Line 65: Line 65:
| P1
| P1
| {{bug|590230}}
| {{bug|590230}}
|
|
|-
| Keyboard Shortcuts API
| Felipe
| P2
| {{bug|584064}}
|  
|  
|  
|  
|}
|}
canmove, Confirmed users
2,056

edits