Balkans/Events:2011/Sofia/travel table: Difference between revisions
< Balkans | Events:2011/Sofia
Jump to navigation
Jump to search
| Line 125: | Line 125: | ||
| 08:05 | | 08:05 | ||
| Vienna | | Vienna | ||
| Yes | |||
|- | |||
| Oskar Ivanić | |||
| Plane | |||
| 06/05 | |||
| 16:20 | |||
| Vienna | |||
| Yes | |||
|- | |||
| Saša Maletaški | |||
| Plane | |||
| 06/05 | |||
| 16:20 | |||
| Vienna | |||
| Yes | | Yes | ||
|- | |- | ||
Revision as of 09:56, 19 May 2011
Arrivals
| Name | Trans.Type | Arr.Date | Arr.Time | Arr.From | Flt/Tra/Bus # | Need Taxi |
| William Quiviger | Plane | 06/03 | 16:10 | Paris | AF2270 | Yes |
| Chris Hofmann | Plane | 06/03 | 16:10 | Paris | AF2270 | Yes |
| Vito Smolej | Plane | 06/03 | 22:15 | Munich | LH1706 | Yes |
| Oskar Ivanić | Plane | 06/03 | 22:15 | Munich | LH1706 | Yes |
| Saša Maletaški | Plane | 06/03 | 22:15 | Munich | LH1706 | Yes |
| Pierros Papadeas | Plane | 06/03 | 17:10 | Athens | OA309 | Yes |
| Alfredos-Panagiotis Damkalis | Plane | 06/03 | 17:10 | Athens | OA309 | Yes |
| Konstantinos Antonakoglou | Plane | 06/03 | 17:10 | Athens | OA309 | Yes |
| Nino Vranešič | Plane | 06/03 | 15:30 | Budapest | MA830 | Yes |
| Matjaž Horvat | Plane | 06/03 | 15:30 | Budapest | MA830 | Yes |
| Altin Ukshini | Bus | 06/03 | 14:30-15:00 | Skopje | ??? | Yes |
Departures
| Name | Trans.Type | Date | Time | To | Need Taxi |
| William Quiviger | Plane | 06/06 | 15:05 | Paris | Yes |
| Chris Hofmann | Plane | 06/06 | 08:05 | Vienna | Yes |
| Oskar Ivanić | Plane | 06/05 | 16:20 | Vienna | Yes |
| Saša Maletaški | Plane | 06/05 | 16:20 | Vienna | Yes |
| Vito Smolej | Plane | 06/05 | 16:35 | Munich | Yes |
| Pierros Papadeas | Plane | 06/05 | 20:35 | Athens | Yes |
| Alfredos-Panagiotis Damkalis | Plane | 06/05 | 20:35 | Athens | Yes |
| Konstantinos Antonakoglou | Plane | 06/05 | 20:35 | Athens | Yes |
| Nino Vranešič | Plane | 06/06 | 06:00 | Budapest | Yes |
| Matjaž Horvat | Plane | 06/06 | 06:00 | Budapest | Yes |
| Altin Ukshini | Bus | 06/06 | ??? | Skopje | Yes |