Confirmed users
85
edits
(→Todo) |
|||
| Line 102: | Line 102: | ||
|- | |- | ||
| unlink | | unlink | ||
| | | | ||
|- | |||
| load wifi driver | |||
| [http://mxr.mozilla.org/mozilla-central/source/dom/wifi/WifiUtils.cpp?rev=11696ba7ddcb#442 WifiUtils.cpp] | |||
|- | |||
| unload wifi driver | |||
| [http://mxr.mozilla.org/mozilla-central/source/dom/wifi/WifiUtils.cpp?rev=11696ba7ddcb#444 WifiUtils.cpp] | |||
|} | |} | ||