User:Tedd/B2G Supervisor: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 173: Line 173:
|-
|-
! Opreation
! Opreation
! Code location
! Code locations
|-
|-
| shutdown
| poweroff
|  
|  
|-
|-
| reboot
| reboot
|  
|  
|-
| unlink
|
|-
|-
| load wifi driver
| load wifi driver
Confirmed users
85

edits

Navigation menu