546
edits
| Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
|[https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=429507 429507] || general@js.bugs || || Function.prototype.bind | |[https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=429507 429507] || general@js.bugs || || Function.prototype.bind | ||
|- | |||
|[https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=433336 433336] || graydon@mozilla.com || review_shaver? || array iteration optimization | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=411575 411575] || igor@mir2.org || FIXED || js_PutCallObject() is slow. | |[https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=411575 411575] || igor@mir2.org || FIXED || js_PutCallObject() is slow. | ||
| Line 96: | Line 99: | ||
|- | |- | ||
|[https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=433335 433335] || shaver@mozilla.org || || mark sharp object avoidance | |[https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=433335 433335] || shaver@mozilla.org || || mark sharp object avoidance | ||
} | |||
=== Mobile 1.9.1 Update === | === Mobile 1.9.1 Update === | ||
edits