canmove, Confirmed users
640
edits
| Line 188: | Line 188: | ||
|SVG Fonts (at risk?) || || | |SVG Fonts (at risk?) || || | ||
|- | |- | ||
|new drop of pixman/cairo, need audit? || || | |new drop of pixman/cairo, need audit? || || vlad | ||
|- | |||
|native JSON || || sayre | |||
|- | |- | ||
|SVG CSS || || | |SVG CSS || || | ||