canmove, Confirmed users
640
edits
| Line 179: | Line 179: | ||
{| border="1" | {| border="1" | ||
! feature || review date || who | ! feature || review date || who | ||
|- | |||
|Worker Threads ||7/24 3pm || bent | |||
|- | |- | ||
|<video> || || chrisd | |<video> || || chrisd | ||
| Line 197: | Line 199: | ||
|- | |- | ||
|Viewport Tag Parsing || || bholley | |Viewport Tag Parsing || || bholley | ||
|- | |- | ||
|Selectors API || || | |Selectors API || || | ||