Confirmed users
1,067
edits
| Line 180: | Line 180: | ||
! feature || review date || who | ! feature || review date || who | ||
|- | |- | ||
|Worker Threads || | |Worker Threads || || bent | ||
|- | |- | ||
|<video> || || chrisd | |<video> || || chrisd | ||
| Line 200: | Line 200: | ||
|Viewport Tag Parsing || || bholley | |Viewport Tag Parsing || || bholley | ||
|- | |- | ||
|Selectors API || || | |Selectors API || || bzbarsky | ||
|- | |- | ||
|Offline storage || || dcamp | |Offline storage || || dcamp | ||
| Line 210: | Line 210: | ||
|XS-XHR || || sicking | |XS-XHR || || sicking | ||
|- | |- | ||
|XHR progress events || || | |XHR progress events || || smaug | ||
|- | |- | ||
| border-image | |border-image || || rarnold | ||
|- | |||
|media queries || || dbaron | |||
|- | |- | ||
|new sqlite drop || || | |new sqlite drop || || | ||