Confirmed users
461
edits
No edit summary |
Hannahkane (talk | contribs) |
||
| Line 80: | Line 80: | ||
| N/A | | N/A | ||
| https://mana.mozilla.org/wiki/pages/viewpage.action?pageId=42894613 | | https://mana.mozilla.org/wiki/pages/viewpage.action?pageId=42894613 | ||
|- | |||
| Dave Steer | |||
| Director, Advocacy | |||
| Ford-Mozilla Open Web Fellowship call for applicants | |||
| San Francisco | |||
| No | |||
| N/A | |||
| https://www.mozilla.org/advocacy | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||