Confirmed users
7,000
edits
(adding my task) |
|||
| Line 20: | Line 20: | ||
| Mihai Pop | | Mihai Pop | ||
| Asus Transformer Pad TF300T (Android 4.1.1) | | Asus Transformer Pad TF300T (Android 4.1.1) | ||
| October 28th, 2014 | |||
| '''PASS''' | |||
|- | |||
| Ioana Chiorean | |||
| Alcatel One Touch (Android 4.1.2) | |||
| October 28th, 2014 | | October 28th, 2014 | ||
| '''PASS''' | | '''PASS''' | ||