14
edits
No edit summary |
|||
| Line 143: | Line 143: | ||
| ''What will the new person be working on?'' | | ''What will the new person be working on?'' | ||
|- | |- | ||
| Richard Weiss | |||
| Corey Sheilds | |||
| US Remote | |||
| Mountain View | |||
| Staff Systems Administrator | |||
|- | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits