612
edits
Mschroeder (talk | contribs) No edit summary |
Mschroeder (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
| http://www.reinit.net/rc1-ok.png | | http://www.reinit.net/rc1-ok.png | ||
| ... | | ... | ||
| [http://www.bedework.org/bedework/update.do?artcenterkey=21 Quickstart]<br/>[http://www.bedework.org/trac/bedework/wiki/BedeworkUserHelp/Lightning | | [http://www.bedework.org/bedework/update.do?artcenterkey=21 Quickstart]<br/>[http://www.bedework.org/trac/bedework/wiki/BedeworkUserHelp/Lightning Client configuration] | ||
|- | |- | ||
| [http://www.davical.org/ DAViCal] | | [http://www.davical.org/ DAViCal] | ||
| Line 83: | Line 83: | ||
| [http://www.oracle.com/technology/products/ocal/index.html Oracle Calendar] | | [http://www.oracle.com/technology/products/ocal/index.html Oracle Calendar] | ||
| ... | | ... | ||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
|- | |||
| [http://www.zimbra.com/ Zimbra] | |||
| 5.0 | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
|- | |||
| [http://www.calendarserver.org/ Darwin Calendar Server] | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
|- | |||
| [http://www.scalix.com/ Scalix] | |||
| 11.4 | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| [http://www.scalix.com/wiki/index.php?title=TB/TB-2008-01-CALDAV Client configuration] | |||
|- | |||
| [http://www.icewarp.com/products/groupware/caldav.php IceWarp CalDAV Server] | |||
| 9 | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
|- | |||
| [http://www.chandlerproject.org/bin/view/Projects/CosmoHome Chandler Server] | |||
| 1.0.0 | |||
| ... | | ... | ||
| ... | | ... | ||
edits