Mobile/Projects/Localization: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 212: Line 212:
|Uzbekistan
|Uzbekistan
|25,000,000
|25,000,000
|N/A
|37
|-
|[https://l10n.mozilla.org/teams/az Azerbaijani]
|Azerbaijan, Iran, Iraq, Turkey
|23,000,000
|N/A
|N/A
|37
|37
Account confirmers, canmove, Confirmed users
2,357

edits

Navigation menu