Confirmed users
2,416
edits
(→Based on Gecko {{RELEASE_VERSION}}: updated SM 2.32 date) |
(→2015: added TB 31.4.0 and SM 2.32 releases) |
||
| Line 87: | Line 87: | ||
! Notes | ! Notes | ||
|- | |- | ||
| | | SeaMonkey 2.32 | ||
| | | January 13 | ||
| | | [http://www.seamonkey-project.org/releases/seamonkey2.32/ Release Notes] | ||
|- | |||
| Thunderbird 31.4.0 | |||
| January 13 | |||
| [https://www.mozilla.org/en-US/thunderbird/31.4.0/releasenotes/ Release Notes] | |||
|} | |} | ||