Confirmed users
238
edits
RAMilewski (talk | contribs) (Added Taipei new hires.) |
RAMilewski (talk | contribs) (Added Taipei new hires.) |
||
| Line 165: | Line 165: | ||
| ''Taipei, Taiwan'' | | ''Taipei, Taiwan'' | ||
| ''Firefox OS Software Engineer'' | | ''Firefox OS Software Engineer'' | ||
|- | |||
| ''Morpheus Chen'' | |||
| ''Mike Tsai'' | |||
| ''(Recorded)'' | |||
| ''Taipei, Taiwan'' | |||
| ''Firefox OS UX Designer'' | |||
|- | |- | ||
| ''Maja Frydrychowicz'' | | ''Maja Frydrychowicz'' | ||