Confirmed users
238
edits
RAMilewski (talk | contribs) (Added Taipei new hires.) |
RAMilewski (talk | contribs) (Added Taipei new hires.) |
||
| Line 171: | Line 171: | ||
| ''Taipei, Taiwan'' | | ''Taipei, Taiwan'' | ||
| ''Firefox OS UX Designer'' | | ''Firefox OS UX Designer'' | ||
|- | |||
| ''Sung Chiu'' | |||
| ''---'' | |||
| ''(Recorded)'' | |||
| ''Taipei, Taiwan'' | |||
| ''Firefox OS Software Engineer'' | |||
|- | |||
| ''Daosheng Mu'' | |||
| ''---'' | |||
| ''(Recorded)'' | |||
| ''Taipei, Taiwan'' | |||
| ''Firefox OS Software Engineer'' | |||
|- | |- | ||
| ''Maja Frydrychowicz'' | | ''Maja Frydrychowicz'' | ||