Confirmed users
34
edits
(→Events) |
No edit summary |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
|April 2014 | |April 2014 | ||
|Mozilla Hacking Day | |Mozilla Hacking Day | ||
|Berlin, Germany | |||
|- | |||
|October 2014 | |||
|Mozilla Hacking Day 2 | |||
|Berlin, Germany | |||
|- | |||
|December 2014 | |||
|Firefox OS Awareness Day Germany | |||
|Cologne, Germany | |||
|- | |||
|February 2015 | |||
|German-speaking Community Meeting 2015 | |||
|Berlin, Germany | |Berlin, Germany | ||
|} | |} | ||