22
edits
m (→Team members) |
(→Team members: added) |
||
| Line 96: | Line 96: | ||
| NO | | NO | ||
| NO | | NO | ||
|- | |||
| Hrishikesh K B | |||
| hrishi.kb@gmail.com | |||
| stultus | |||
| Browser | |||
| NO | |||
| YES | |||
|- | |- | ||
| Amjad M | | Amjad M | ||
| Line 103: | Line 110: | ||
|No | |No | ||
|No | |No | ||
|- | |- | ||
| Midhun M | | Midhun M | ||
edits