L10n:Teams:ml: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 96: Line 96:
| NO
| NO
| NO
| NO
|-
| Hrishikesh K B
| hrishi.kb@gmail.com
| stultus
| Browser
| NO
| YES
|-
|-
| Amjad M
| Amjad M
Line 103: Line 110:
|No
|No
|No
|No
|-
|-
| Midhun M  
| Midhun M  
22

edits

Navigation menu