QA/Telemetry: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 168: Line 168:
| style="text-align:center;" | 25%
| style="text-align:center;" | 25%
| style="text-align:center;" | N/A
| style="text-align:center;" | N/A
| style="background:#00FFFF; text-align:center;" | In Progress
| style="background:#9D9; text-align:center;" | Completed
|-
|-
| Flash Protected-Mode Testing
| Flash Protected-Mode Testing
Line 175: Line 175:
| style="text-align:center;" | 32.0 days
| style="text-align:center;" | 32.0 days
| style="text-align:center;" | BETA (Win Only)
| style="text-align:center;" | BETA (Win Only)
| style="text-align:center;" | N/A
| style="text-align:center;" | 10%
| style="text-align:center;" | N/A
| style="background:#9D9; text-align:center;" | Completed & Disabled
|-
| Plugin Video Usage Metrics
| style="text-align:center;" | 12-Jan-2015
| style="text-align:center;" | 23-Feb-2015
| style="text-align:center;" | 60.0 days
| style="text-align:center;" | BETA
| style="text-align:center;" | N/A
| style="text-align:center;" | N/A
| style="text-align:center;" | 10%
| style="text-align:center;" | 10%
Confirmed users
924

edits

Navigation menu