Confirmed users
924
edits
| Line 168: | Line 168: | ||
| style="text-align:center;" | 25% | | style="text-align:center;" | 25% | ||
| style="text-align:center;" | N/A | | style="text-align:center;" | N/A | ||
| style="background:# | | style="background:#9D9; text-align:center;" | Completed | ||
|- | |- | ||
| Flash Protected-Mode Testing | | Flash Protected-Mode Testing | ||
| Line 175: | Line 175: | ||
| style="text-align:center;" | 32.0 days | | style="text-align:center;" | 32.0 days | ||
| style="text-align:center;" | BETA (Win Only) | | style="text-align:center;" | BETA (Win Only) | ||
| style="text-align:center;" | N/A | |||
| style="text-align:center;" | 10% | |||
| style="text-align:center;" | N/A | |||
| style="background:#9D9; text-align:center;" | Completed & Disabled | |||
|- | |||
| Plugin Video Usage Metrics | |||
| style="text-align:center;" | 12-Jan-2015 | |||
| style="text-align:center;" | 23-Feb-2015 | |||
| style="text-align:center;" | 60.0 days | |||
| style="text-align:center;" | BETA | |||
| style="text-align:center;" | N/A | | style="text-align:center;" | N/A | ||
| style="text-align:center;" | 10% | | style="text-align:center;" | 10% | ||