Confirmed users
924
edits
| Line 167: | Line 167: | ||
| style="text-align:center;" | N/A | | style="text-align:center;" | N/A | ||
| style="text-align:center;" | 25% | | style="text-align:center;" | 25% | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | N/A | ||
| style="background:#00FFFF; text-align:center;" | In Progress | |||
|- | |||
| Flash Protected-Mode Testing | |||
| style="text-align:center;" | 15-Dec-2014 | |||
| style="text-align:center;" | 15-Jan-2015 | |||
| style="text-align:center;" | 32.0 days | |||
| style="text-align:center;" | BETA (Win Only) | |||
| style="text-align:center;" | N/A | |||
| style="text-align:center;" | 10% | |||
| style="text-align:center;" | N/A | |||
| style="background:#00FFFF; text-align:center;" | In Progress | | style="background:#00FFFF; text-align:center;" | In Progress | ||
|} | |} | ||