Confirmed users
147
edits
Valiant try (talk | contribs) |
Valiant try (talk | contribs) |
||
| Line 121: | Line 121: | ||
|https://docs.google.com/a/mozilla.com/presentation/d/1mVdL2vrG6mkY-tAfOZinfFtKMQkJFkSmbo9qewQFHm8/edit#slide=id.p4 | |https://docs.google.com/a/mozilla.com/presentation/d/1mVdL2vrG6mkY-tAfOZinfFtKMQkJFkSmbo9qewQFHm8/edit#slide=id.p4 | ||
|https://www.mozilla.org/privacy/tips | |https://www.mozilla.org/privacy/tips | ||
|- | |||
|- | |||
|Andrea Wood | |||
|Digital Advocacy+Fundraising | |||
|Net Neutrality Campaign Update | |||
|Remote (Oakland, CA) | |||
|No | |||
|http://goo.gl/qiXQtW | |||
|http://mzl.la/netneutrality | |||
|} | |} | ||