Confirmed users
78
edits
(→Active projects: rm version) |
(add 2) |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Christabel | | Christabel (AuroraBelle) | ||
| <christabelaurorak (at) gmail (dot com)> | | <christabelaurorak (at) gmail (dot com)> | ||
| Translator | | Translator | ||
| Line 49: | Line 49: | ||
| Firefox localization | | Firefox localization | ||
|- | |- | ||
| | | terrameijar | ||
| | | terrameijar AT gmail DOT com | ||
| | | | ||
|- | |||
| Theophilus | |||
| theomudzi AT gmail DOT com | |||
| | |||
|- | |||
| deantawonezvi1 | |||
| deantawonezvi1 AT gmail DOT com | |||
| | |||
|} | |} | ||