Confirmed users
1,235
edits
Flaviu.cos (talk | contribs) |
|||
| Line 26: | Line 26: | ||
| April 21st, 2015 | | April 21st, 2015 | ||
| '''in progress''' | | '''in progress''' | ||
|- | |||
| Mihai Pop | |||
| API 11 | |||
| Nexus 7 (Android 5.0.2) | |||
| April 21st, 2015 | |||
| '''PASS''' | |||
|} | |} | ||
</onlyinclude> | </onlyinclude> | ||